Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

SDI medelynas

2014 m. balandžio 11 d. Babtuose (Kauno r.) Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Sodininkystės ir daržininkystės institutas atidarė lietuviškų daržovių ir vaisių prekybinį paviljoną.

Krautuvėlė įsikūrė šalia Sodininkystės ir daržininkystės instituto medelyno (prie Kauno-Klaipėdos automagistralės), todėl  žmonės vienoje vietoje gali įsigyti sodinukų, sėklų, vaisių bei daržovių. Čia prekiaujama Sodininkystės ir daržininkystės instituto produkcija, taip pat bendradarbiaujant mokslininkams ir verslininkams sukurtomis prekėmis. 

LAMMC prisijungė prie LR Žemės ūkio ministerijos inicijuojamos akcijos AUGINK SAVO KRAŠTĄ ir pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kurio pagrindiniai tikslai: ugdyti sveiką, stiprią ir pilietišką visuomenę, didinti žinomumą apie vietinius žemės ūkio produktus, skatinti ekonomikos augimą regionuose bei stiprinti kaimo bendruomenes. Auginkime savo kraštą kartu ir vertinkime viską, ką užauginame Lietuvoje!

Aktuali informacija veislių platintojams. Obelų ‘Poema’, ‘Alemanda’, ‘Bosanova’, ‘Lauda’; dekoratyvinių obelų ‘Perlas’, ‘Rylio’, ‘Vaja’; juodųjų serbentų ‘Dainiai’, ‘Smaliai’, ‘Viktor’, ‘Ritmo’, ‘Domino’; vyšnių ‘Verknė’; aviečių ‘Vizija’ ir ‘Mistika’ veislių sodinukai įtraukti į LR Saugomų augalų veislių sąrašą. Dėl šių veislių platinimo licencijos įsigijimo prašome kreiptis į LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutą.

Darbo laikas

I–V 9.00–17.00

VI   9.00–15.00

En