Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

Jaunųjų mokslininkų ir studentų konferencija CYSENI 2023

Jaunųjų mokslininkų ir studentų konferencija CYSENI 2023

Gegužės 23–26 d. vykusioje tarptautinėje konferencijoje CYSENI 2023 (Conference of Young Scientists on Energy and Natural Sciences Issues) dalyvavo 140 dalyvių iš 20 šalių, pristatyta 11 kviestinių lektorių pranešimų. Visi Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro doktorantai parengė žodinius arba stendinius pristatymus vykdomų tyrimų temomis. 

CYSENI yra kasmetinis renginys, skirtas jauniesiems mokslininkams ir profesionalams iš Europos ir viso pasaulio, dirbantiems energetikos ir aplinkos mokslų srityse. CYSENI tikslas – padėti jauniems mokslininkams pristatyti savo naujausius tyrimus ir užmegzti ilgalaikius mokslinius ryšius.

Renginio organizatoriai: Lietuvos energetikos institutas (www.lei.lt/en), Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras (www.lammc.lt/en) ir asociacija „RTO Lithuania“ (www.rtolithuania.com/).

Konferencijos pradžioje LAMMC direktoriaus pavaduotoja mokslui dr. Vita Tilvikienė, LEI direktorius dr. Sigitas Rimkevičius ir asociacijos „RTO Lithuania“ vykdomasis direktorius Arminas Varanauskas džiaugėsi, kad doktorantai savo jėgomis jau 19-ą kartą suorganizavo konferenciją CYSENI. Konferencijos tarpdiscipliniškumas yra pagrindinis šios konferencijos privalumas, nes plečiasi doktorantų žinių laukas, užmezgami bendradarbiavimo ryšiai su kitų mokslo sričių atstovais.

CYSENI konferencijos organizatoriai bendradarbiauja su mokslo žurnalais (Applied Sciences, Plants, Water, Horticulturae, Energetika).

Renginio partneriai ir rėmėjai

Pagrindinių sesijų įrašai Youtube: 1 dienos, 2 dienos, 3 dienos, 4 dienos. Daugiau informacijos: https://cyseni.com/

En